Mecidiye Mah. Mecidiye Cad. No:17 / A Sultanbeyli / İstanbul
  tren

  Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

  Misyonumuz

  Hızla büyüyen donuk gıda kategorisinde üretim veya satış yapan firmaların soğuk zincirdeki lojistik ihtiyaçlarını bir iş ortağı yaklaşımı ile gidermek ve uzun soluklu ticari partnerlikler kurmaktır.

  Vizyonumuz

  Türkiye’nin dört bir yanında partner yükleniciler, ana depolar, antrepolar ve izlenebilir lojistik ağı kurarak partner firmalarına çok uygun maliyetlerle hizmet sunan bir soğuk zincir lojistik firması olmak ve Partner firmaların donuk kategorideki merkezi depo operasyonlarını yöneten bir lojistik iş ortağı olmaktır.

  Biz Kimiz?

  Frigorifik dağıtım sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen firmamız 2022 yılında sektöre katılmıştır.

  Gıda ürünlerinin, tüketim merkezlerine sağlıklı ve besin değerlerini yitirmeksizin ulaştırılmasında soğuk taşımacılık en iyi çözümdür. Bu kapsamda MİKRO FRİGO vazgeçilemez bir çözüm ortağıdır.

  MİKRO FRİGO Dondurulmuş gıda ürünlerinin, özel olarak geliştirilmiş ekipman, donanım ve güçlü araç filosuyla soğuk zincirini kırmadan hedef noktaya sorunsuz teslimi ile ilgili müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  Soğuk zincirde Yaş sebze-meyve, kuruyemiş, dondurulmuş ürünler gibi gıdaların bozulmadan ve besin değerlerini yitirmeksizin taşınmasında özel olarak geliştirilmiş. ekipman, donanım ve güçlü araç filosuyla müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: