iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mecidiye Mah. Mecidiye Cad. No:17 / A Sultanbeyli / İstanbul
  tren

  Çalışma Modeli

  Anasayfa » Çalışma Modeli

  Stoklu sevkiyat

  Müşterimizin dağıtım yapacağı noktalara sevk edilecek ürünler belirli ise, kendi depolarımızda bir miktar stok bulunduruyoruz. Bu sayede gelen siparişleri eldeki stoklardan karşılarken müşterimiz yeni ürün üretip sevk edecek zamanı kazanmış oluyor. Bu yöntem ile partnerlerimiz kendi tedarikçileri ile merkezi depo anlaşması yaparak palet bazında sipariş verip, kendi mağazalarına MİKRO FRİGO aracılığı ile ürünleri sevk edebiliyor. Bu sayede kendi mağazalarına paket bazında ürün sevk ederken tedarikçiye palet bazında sipariş vererek ürünlerini daha uyguna mal edebiliyorlar.

  Stoksuz sevkiyat

  Müşterimizden ürünler dağıtım noktalarının listesi ile birlikte tarafımıza teslim ediliyor. Akabinde planlı dağıtım süreci başlıyor.

  Dağıtım ağımızda olmayan bazı müşterek noktalara karma palet usulü ile partnerlerimizin ürünlerini birleştirip daha uygun maliyetler ile ürün sevkiyatı yapabiliyoruz.

  Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: